AKADEMIA RUCHU

AKADEMIA RUCHU

MŁODZIEŻ I DOROŚLI

MŁODZIEŻ I DOROŚLI

obozy taekwondo

OBOZY SPORTOWE

 ZAWODY taekwondo

ZAWODY

WSPÓLNA PASJA

WSPÓLNA PASJA

Jesteś tutaj: Strona główna » AKTUALNOŚCI » Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Płońska

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Płońska

2013-02-06

Pierwszy etap głosowania za nami. Z wynikiem 9,1% głosów wygrał go Paweł Obrębski a Agnieszka Rosa zakończyła na 5 miejscu. Wyniki pierwszego etapu Nowy Kurier Płoński.


Zachęcamy do głosowania na naszych zawodników.

pawel- obrebski

Paweł Obrębski – SMS o treści KP.SR.21 na numer 71051
(Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
Paweł Obrębski (17 lat) – posiadany stopień 1cup

Paweł trenuje Taekwon-do w Płońsku od 4 lat. Ma na swoim koncie wiele sukcesów rangi lokalnej jak również w zawodach o zasięgu ogólnopolskim. W 2012 roku Paweł Obrębski zdobył pierwsze miejsce w walkach ciągłych (Light contact) w kategorii -72kg oraz pierwsze miejsce w technikach specjalnych na Pucharze Polski Taekwon-do co przyczyniło się znacząco do wywalczenia przez Płońsk piątego miejsca w klasyfikacji generalnej. Rok wcześniej, również  na Pucharze Polski (2011r) Paweł zdobył II miejsce w kategorii Układy Formalne, I miejsce walki przerywane (semicontact), I miejsce Techniki Specjalne oraz brązowy krążek z Mistrzostw Polski Taekwon-do w walkach przerywanych.


Patryk- Matoblewski

Patryk Matoblewski – SMS o treści KP.SR.19 na numer 71051
(Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
Patryk Matoblewski  (11 lat)

Patryk trenuje Taekwon-do w Płońsku od 4 lat i posiada stopień 2cup. 2012 rok to dla Patryka rok pełen sukcesów. Na Mistrzostwach Polski zdobył złoto w układach formalnych oraz brązowy krążek w układach drużynowych co świadczy o wysokim wyszkoleniu technicznym zawodnika. A na Pucharze Polski wywalczył II miejsce w walkach Kadetów.


Agnieszka- Rosa

Agnieszka Rosa – SMS o treści KP.SR.1 na numer 71051
(Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
Agnieszka Rosa  (12 lat)

Agnieszka trenuje Taekwon-do od trzech lat i posiada stopień 4cup. W 2012 w Kątach Wrocławskich na Mistrzostwach Polski Taekwon-do wywalczyła aż dwa złote krążki w walkach oraz w układach. Na Pucharze Polski zdobyła pierwsze miejsce w walkach Kadetów.