taekwondo +48 509 427 980

Znajdziesz nas też na: taekwondo taekwondo

Taekwondo Gracki Team
AKADEMIA RUCHU

AKADEMIA RUCHU

MŁODZIEŻ I DOROŚLI

MŁODZIEŻ I DOROŚLI

obozy taekwondo

OBOZY SPORTOWE

 ZAWODY taekwondo

ZAWODY

WSPÓLNA PASJA

WSPÓLNA PASJA

PIERWSZY TRENING

Pierwszy trening jest bezpłatny.
Należy przyjść przed treningiem i zgłosić chęć udziału.

Strój:

  • biała koszulka z krótkim rękawem,
  • spodnie dresowe,
  • woda lub napój owocowy,
  • ćwiczymy na boso.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania przyjdź i porozmawiaj.
Dopiero po tych zajęciach podejmujemy decyzję czy zostajesz na dłużej.

Przyjdź i spróbuj

ZAPISY

Bezpośrednio u instruktora
w godzinach zajęć lub telefonicznie u instruktora prowadzącego

Piotr Grącki
509 427 980

Program treningowy dostosowany jest
do wieku i umiejętności ćwiczących

Jesteś tutaj: Strona główna » TRENINGI

TRENINGI

PŁOŃSK

Poniedziałek i Czwartek
Szkoła Podstawowa Nr 3
Ul. Płocka 60

PRZEDSZKOLAKI (4-6 lat)   16.30 - 17.15
Zakres treningowy: Akademia ruchu + podstawy taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa

DZIECI (7-9 lat)   17.15 - 18.15
Zakres treningowy: Taekwon-do - podstawy walki, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona

DZIECI (10-12 lat)   18.15 - 19.15
Zakres treningowy: Taekwon-do - podstawy walki, walka przyrywana, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona

MŁODZIEŻ I DOROŚLI   19.15 - 20.30
Zakres treningowy: Taekwon-do, walka ciągła i przerywana, gimnastyka, ćw. ogólnorozwojowe, samoobrona

PRZASNYSZ

Środa i Piątek
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
ul. J.Kilińskiego 1

PRZEDSZKOLAKI (4-6 lat)   16.45 - 17.30
Zakres treningowy: Akademia ruchu + podstawy taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa

DZIECI (7-9 lat)   17.30 - 18.30
Zakres treningowy: Taekwon-do - podstawy walki, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona

DZIECI (10-12 lat)   18.30 - 19.30
Zakres treningowy: Taekwon-do - podstawy walki, walka przerywana, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona

MŁODZIEŻ i DOROŚLI  19.30 - 21.30
Zakres treningowy: Taekwon-do,walka ciągła i przerywana, gimnastyka, ćw. ogólnorozwojowe, samoobrona

 

PŁOCK

Wtorek  i  Czwartek

Zespół Szkół Budowlanych Nr 1

Mościckiego 4

PRZEDSZKOLAKI (4-7 lat)   17.15 - 18.00
Zakres treningowy: Akademia ruchu + podstawy taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa

DZIECI SZKOLNE(7-9 lat)   18.00 - 19.00
Zakres treningowy: Taekwon-do - podstawy walki, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona

DZIECI SZKOLNE(10-12 lat)   19.00 - 20.00
Zakres treningowy: Taekwon-do - podstawy walki, walka przerywana, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona

MŁODZIEŻ  I  DOROŚLI   20.00- 21.00

Zakres treningowy: Taekwon-do, walka ciągła i przerywana,  ćwi. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona


 

Poniedziałek

Szkoła Podstawowa Nr 12

Ul. Brzozowa 3

 Grupa 17.30-18-30

BIELSKO-BIAŁA

Wtorek i Piątek
Grępielnia Fitness Club
ul. Partyzantów 22

 

DZIECI  (5-10 lat)   18.00-19.00
Zakres treningowy: Akademia ruchu + podstawy taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa, Samoobrona, walka ciągła, walka przerywana

 

MŁODZIEŻ  (10-16 lat) 19.00

Zakres treningowy: Akademia ruchu, Taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa, Samoobrona, walka ciągła, walka przerywana

BABOSZEWO

Sobota

Szkoła Podstawowa w Baboszewie

DZIECI  (4-9 lat)   9.00-10.00

Zakres treningowy: Akademia ruchu + podstawy taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa

DZIECI (powyżej 9 lat)   10.00 - 11.00
Zakres treningowy: Taekwon-do - podstawy walki, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona

 

NASIELSK

Wtorek i Czwartek  
Szkoła Podstawowa im. Stefana Starzyńskiego
ul. Tadeusza Kościuszki 21

 Grupa początkująca  17.00 - 18.00
Zakres treningowy: Akademia ruchu + podstawy taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa

MAKÓW MAZOWIECKI

Wtorek i Czwartek
Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej 

Ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża

DZIECI  i  MŁODZIEŻ     16.30 – 17.30
Zakres treningowy: Akademia ruchu, Taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa, samoobrona, walka

 

GOŁYMIN OŚRODEK

Wtorek
Zespół Placówek Oświatowych

w Gołyminie Ośrodku

DZIECI i MŁODZIEŻ   19.00 – 20.00
Zakres treningowy: Akademia ruchu, Taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa

 

JEDNOROŻEC

Piątek
Zespół Placówek Oświatowych

Szkoła Podstawowa im . Adama Chętnika

DZIECI   i  MŁODZIEŻ     16.30 – 17.30
Zakres treningowy: Akademia ruchu, Taekwon-do, gimnastyka, koordynacja ruchowa, samoobrona, walka

 

KARNIEWO

Wtorek i Czwartek
Sala OSP Karniewo

Dzieci i Młodzież   17.45 – 18.45
Zakres treningowy: Taekwon-do, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona, walka

CZERWIŃSK NAD WISŁĄ

Środa
Sala korekcyjna przy hali sportowej

Dzieci 4-7  17.00 – 17.45
Zakres treningowy: Taekwon-do, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona, walka

Dzieci szkolne i młodzież  17.45 - 18.45

Zakres treningowy: Taekwon-do, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona, walka

KRASNOSIELC

Piątek
Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu

Sala sportowa

Dzieci i młodzież   18.10– 19.10
Zakres treningowy: Taekwon-do, ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyka, samoobrona, walka