14.11 nasza drużyna wzięła udział w Mistrzostwach Polskiej Federacji Taekwon-do. Gratulujemy!
Wyniki poniżej a druga część zdjęć już niedługo na stronie.
Wyniki
Płońsk
Paweł Obrębski – I m walki ciągłe – 70kg, I m walki przerywane – 70kg, I m układy formalne, I m techniki specjalne – Nagroda dla najlepszego zawodnika Mistrzostw
Krystian Marciniak – I m walki przerywane -80kg, II m układy formalne
Marek Grąbczewski – I m układy formalne, II m walki ciągłe -80kg, III m techniki specjalne
Marek Andruchewicz – I m walki przerywane +90kg, I m układy formalne
Mateusz Śmigelski – I m układy formalne, II m walki przerywane JM
Natalia Pawęcka – I m walki przerywane +60kg, I m układy formalne, II techniki specjalne
Filip Żuławnik – II m techniki specjalne JM
Patryk Matoblewski – I m techniki specjalne JM, III m układy formalne
Kacper Więcławski – I m układy formalne, I m techniki specjalne K
Nikola Iwińska – I m walki przerywane +60kg
Martyna Szostek – II m układy formalne, III m walki BM, II m techniki specjalne K
Dagmara Jędrzejewska – I m układy formalne
Jakub Miłoszewski – II układy formalne, II m walki BM
Jakub Jędrzejewski -I m układy formalne, I m walki BM, I m testy szybkości
Zofia Sokołowska – I m walki BM, II m układy formalne
Hubert Gaworek – II m układy formalne
Dawid Andruchewicz – III m walki BM
Łukasz Dobrski – II m układy formalne, III m techniki specjalne kadeci
Jan Opałka – II m układy formalne
Emilia Opałka – II m walki BM, III m techniki specjalne
Zygmunt Opałka – II m układy formalne
Bartosz Kulik – III m walki BM, III m testy szybkości
Przasnysz
Igor Karwacki – III m walki BM
Wojciech Grysztar – I m techniki specjalne
Julia Ślubowska – I m techniki specjalne, II m walki BM, III m układy formalne
Maria Ejsmund – I m walki BM, II m testy szybkości
Emilia Krajewska – I m układy formalne, II m walki BM
Aleksandra Karwacka – III m układy formalne
Nikola Rasińska – I m układy formalne, I m walki BM, II m techniki specjalne
Julia Górecka – II m układy formalne, II m walki BM
Płock
Piotr Szparadowski – I m testy szybkości, III m walki BM
Dominik Szymański – II m walki BM, II m testy szybkości
Daniel Jarosiński – I m walki BM, II m układy formalne
Strzegowo
Marta Woźniak – I m układy formalne, I m walki BM, II m techniki specjalne
Klaudia Niewiadomska – I m układy formalne